30. 9. 2013

Balzámy na rty Balea

Pokud to nedopíšu nebo vám ten článek nebude dávat smysl, může to být způsobeno tím, že mám vyhrnutý rukáv u mikiny tak, že tu ruku mám přiškrcenou, tudíž se do ní nedostává příliš vzduchu a je možné, že si píše, co chce, protože příkazy se do ní z mozku prostě nedostanou.
Každopádně, jestli si teď někdo poklepává na hlavu a ptá se, proč mám přiškrcenou ruku, tak proto, že jsem si polila rukáv a já nesnáším mokré oblečení na svém těle, tak jsem to prostě ohrnula. Ano, já vím, že bych si tu mikinu mohla jednoduše sundat, ale jde o to, že mám na hlavě kávovou masku, kterou teď zkouším (recenzi později očekávejte!!), tak tu mikinu nemůžu přetáhnout přes hlavu. Takže musím počkat. A jak už jsem napsala, raději si uškrtím ruku, než abych na své kůži cítila něco vlhkého. Bleh.

Nyní ale už k článku.
Jak jistě víte (nevíte, ale to je dvojí), tak mám úchylku na balzámy na rty všeho druhu. To je prostě věc, bez které se neobejdu ani den. Je to jedna z věcí, kterou bych si dozajista vzala sebou na pustý ostrov. Moje rty jsou prostě suché a taky si je často olizuju (zlozvyk), takže tím si je ještě víc vysušuju. Proto je balzám taková moje záchrana. Mimo jiné to taky používám na koutky u očí, protože ty mám také suché, ale neptejte se mně proč, protože to je mi velkou záhadou.
Ale abych se dostala k jádru věci (článku).
Většinou chodím nakupovat do DM, protože tam mám členskou kartičku, a tak je celkem přirozené, že většinu balzámů mám právě odtamtud a nejvíce ulítávám na jejich limitovaných edicích od Balei. Není balzám, který bych od Balei nevyzkoušela.
Proto! jsem epes nadšená, že jsem tam dneska našla nový druh balzámu! Tradá, Michalka má radost. A proto se vám hnedle musela pochlubit.
Je to edice Balea Young, červený s vůní třešní. A hned jak jsem ho vyzkoušela, jsem si ho zamilovala. Nádherně voní, sladce chutná (nojo, ráda to slízávám) a ještě hezky vypadá. Teda mě se to líbí, jak má na sobě ty malé třešničky. Samozřejmě, že to není žádný zázrak, probuddhu, vždyť stojí 30 korun! Ale stejně.


(oblíbené balzámy)
Pokud by vás zajímalo, které další balzámy jsem si oblíbila, pak to bude určitě fialový Balea Intensiv (protože je vůní i chutí neutrální, takže třeba v noci není otravný) a pak určitě růžový Balea Young Love is a Battlefield, který nádherně voní, ale někomu to může připadat až příliš výrazné - přeci jenom, máte to hned pod nosem. A pak mám ráda Balea Juicy Orange a Balea Young Splashy Watermelon, kvůli tomu jak hezky voní, mají hutnou konzistenci, takže na rtech docela dlouho drží a pak taky to jsou jedni z těch balzámů, kteří nejsou v tyčince, ale v kelímku s krásným designem.


(tohle opravdu ne)
Co ale opravdu nedoporučuji je hnědý balzám v tyčince Balea Young Sweet Wonderland. Jasné, hezký vzhled s těmi vlnky, zajímavý název, ale ta vůně! Má to být čokoláda, možná to tak i opravdu voní, ale prostě já to nesnesla. Je to jako taková ta levná polská čokoláda ještě s něčím a opravdu mi to ani trochu nevonělo. A pokud vás zajímá, jestli je uvnitř hnědý stejně jako obal, pak má odpověď je ano. Je hnědý.

Každopádně používám mnoho balzámů, mnoho značek, ale tohle měl být takový průlet mými balzámy značky Balea. Protože i když je to značka celkem levná (ty balzámy stojí okolo 30 korun), tak si ale myslím, že je kreativní a některé ty produkty jsou kvalitní a mám s nimi dobré zkušenosti.

No a to by bylo pro dnešek všechno.
Takže se mějte a mažte si rty balzámy.
Ať je nemáte suché.
Čao.

2 komentáře:

  1. Vidím, že jsem našla dalšího človíčka, který má rád tyto balzámy. :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Jo, já je taky miluju a to je spousta lidí hodnotí spíše záporně

    OdpovědětVymazat

Děkuji všem za milé i nemilé komentáře. Za ty nemilé trochu méně.
Pokud zanecháte adresu svého blogu, určitě se přijdu podívat.