1. 3. 2014

Když vás zaměstnavatel chce zabít...

Znáte ten pocit, kdy jste totálně unavení, usínáte pomalu i ve stoje a příliš vám to už ani nemyslí, protože nemáte žádnou sílu a energii? Znáte to únavné vstávání o půl páté, jízdu v šest ráno vlakem a práci od sedmi ráno do pěti hodin odpoledne? Práce šest dní v týdnu, od neděle do pátku? Pořád to samé stejné klikání, nuda a skoro neubíhající čas? Znáte ten pocit, kdy se vás zaměstnavatel snaží zabít tím, že vás udře? Ale vy mu to vlastně ani nemáte za zlé, protože se utěšujete tím, že budete mít víc peněz? Protože přiznejme si to, v dnešní době každá koruna dobrá. Zvláště pokud si chcete koupit několik né příliš levných věciček. Znáte ten naštvaný a mrzutý pocit, když chcete číst, ale nemáte čas a když už ho náhodou máte, tak se nedokážete natolik soustředit na písmenka, aby vám to dávalo smysl? Ten pocit, kdy přijdete v šest večer domů a padáte na hubu. Jediné, co uděláte je jídlo, sprcha a v osm spát. Přičemž jediný volný den v týdnu, sobotu, celý prolenošíte, protože nejste ničeho jiného schopni. Pokud nic takového neznáte, tak k nám do práce zašlete váš strukturovaný životopis. Právě totiž nabíráme nové lidi. A pak tohle všechno poznáte na vlastní kůži. Jéj.

Tak takhle vypadá můj rozvrh dva týdny po sobě.

4 komentáře:

 1. A právě proto miluji školu. I když gympl taky není nic jednoduchého, oproti pracování má život studenta mnoho výhod. :)
  Doufám, že se moc nepředřeš. By to byla škoda. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Na to ti nemám co smysluplného říct, jen že ti nezávidím, že se musíš vzmužit a přetrpět to. Pak si za to koupíš čtečku, bundu a knihy a budeš mít fajn den :) A jen že jsme ještě já ráda, že chodím do školy, momentálně mě baví a dny, kdy budu těžce pracující člověk jako ty bude jen co nejvíce oddalovat.
  Ale prostě se vzmuž ženo!! :D

  OdpovědětVymazat
 3. Mám to podobně, akorát že chodím do školy i do práce :D A když už mám chvilku volno a jdu ze školy, na co se můžu těšit? Že se můžu doma chystat na zápočty a dělat protokoly na laborky :D No labůžo, co si budeme povídat. Aspoň, že mě ta škola baví a je to to co chci jednou dělat, ale momentálně mě to všechno hrozně vyčerpává a nejsem si jistá, že to jde zvládnout bez obraceče času! Přeju pevné nervy, zatni zuby, snad bude líp :)

  OdpovědětVymazat
 4. a kde pracuješ, ak sa smiem spýtať?

  OdpovědětVymazat

Děkuji všem za milé i nemilé komentáře. Za ty nemilé trochu méně.
Pokud zanecháte adresu svého blogu, určitě se přijdu podívat.